Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Použití log cizích firem v prezentaci

Vytvářím prezentaci (propagace školy). Na jednom snímku uvádím, kde všude naši absolventi pracují... a na dalším, kde všude studují.. Aby to nebyl v prezentaci jen text, místo názvů firem a škol jsem použila jejich loga, která jsem našla na netu, ve free bankách obrázků. Může to tak být? Neporušuji tím nějak zákon? Vím, že loga jsou chráněná, ale já se nevydávám za firmu, nic neprodávám...

Jedná se o tzv. fair use. Není to vydávání se za ně, takže úplně v klidu. Chráněné mají i názvy značek, to bys o nich jako nemohla ani mluvit. Je neskutečné jak moc jsou lidi vystrašení a neschopní použít pořádně hlavu.