Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemohu vyjet

Dobrý den,mám takový problém, koupil jsem byt a vlastním auto, naproti je druhá bytovka a mnoho lidí mají 2 auta, parkoviště je veřejné města takže se může parkovat kdekoliv,když dojedu z práce tak samozřejmě když máme před naší bytovkou volné místo k parkování tak si tam zaparkuji,když ne tak to dám naproti,teď mi jeden z té bytovky dělá naschvál že jsem tam zaparkoval,tam se parkuje podélně takže jsem tam zaparkoval a pan soused naproti mi zablokoval z obou stran auto svojimi auty, zaparkoval tam úplně těsně hlavně že tam má skoro metr volné místo od obou aut dá se to nějak řešit? Kdyby se cokoliv stalo ať s manželkou nebo s dcerou nebo bych musel urgentně vyjet tak nevyjedu ani kdybych chtěl díky za odpověď

Kdysi mi spolužák říkal, že se u nich na sídlišti parkuje s vyřazenou rychlostí. To když jsme se divili, že u nich stojí auta podélně ve dvou řadách, jak vyjížději ti vzadu. Ještě u toho byl jiný spolužák, který se divil, že ještě nenapadlo nějaké rozpustilé děti (spíš puberťáky) této skutečnosti "využít" ke svým hrátkám.

fleg mal na mysli rozhúpaním ľahkej nápravy vozidla s cukavým odsadením vozidla bokom.

V opačnom prípade sa dá osobné vozidlo dvoma chlapmi poľahky uchopením z bočnej strany za podbeh prekotiť na bok, ako brúka. Chce to cvik, najprv odpruženie pneu miernym zdvihom a následne hup, šupajdá. Kto bol u delostrelcov bežne zdvihol závesný hak za W3S s tlakom 230kg na lafety, teda osobné vozidlo nie je problém prekotiť na bok alebo na strechu, celkom inteligentne, nebadane, sľušne, poctivo v rámci predpisov.

A, jéééj, drevené želiezko sa našlo, tešivé deti. Kukáte na Youtube, yotuberi, s endorfínmi v krvi vo svojich telefénoch pri pohľade, ako veverička skáče radostne po stromoch?

Sorry, mačkol som preklep, väčšinou klepem po americky, po kapitaľisticky, po vzore západnej, tuzexovej dekancii do amerického abakusa.

Dabl jú v prípade V3S bol preklep, akási americká, západokapitaľistická zotrvačnosť. Velice sa ospravedlňujem širokej verejnosti za spoločenské fópá.

Sedlač, lúza, chrapač skomunizovaných kriplov, bránil som komunistické istoty z čias konca rokov päťdesiatych, nasadený v zákopoch pri húfniciach 122mm.
http://www.vhu.sk/122-milimetrova-hufnica-vzor-38/