Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zápočtovy list

Dobrý den 31.12.2020 jsem dostala výpověď a 4.1 2021 jsem se přihlásila na ÚP. bohužel 5.1 Jsem musela do nemocnice na kyretáž a do práce se nemůžu teď dostavit .ze dvou důvodu kvůli šikaně a lékařskému zákroku.Ted potřebují zápočtovy list kvůli podpoře.muze mi ho zaměstnavatel zadržet a trvat na tom. že ho dostanu až po výstupní prohlidce.Delala jsem ve firmě uklízečku.

Vydat ho musí, a pokud ho nevydá, pak by to měl řešit úřad práce. Teda pokud se něco nezměnilo od doby, kdy jsem tuto informaci slyšel (zní to skoro jako pohádka, že by ten samý úřad, který ho potřebuje měl povinnost bývalému zaměstnavateli domluvit). Jinak neni přece problém poslat ho doporučeně poštou, v dobách letních brigád v mládí jsem ho takto dostával, přitom ho klidně mohli dát otci (stejně jako poslední výplatní pásku), ale z nějakého důvodu to neudělali.