Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Podvratná činnost sousedé se mě snaží vyloučit z družstva

Před rokem jsem si dokončoval rekonstrukci koupelný a záchodu vzhledem k absenci kanceláře družstva jsem provedl stavební úpravy. 1 dne jsem před 21:50 hod. potřeboval vyjmout dlaždičku z povrchu, protože se skoro o ni zakopávalo. upozornil mě soused, že hlasité práce mám vykonávat do 18:00 hodin. Pak se dohodli s sousedem nade mnou, že tuto dohodu bude úmyslně porušovat, a tak se stalo někdy pracoval až do 22:30. (nehledě na skutečnost že uměle vytvářeli hluk aby se mstili za mou činnost) Když jsem dokončil rekonstrukci koupelny a záchodu, ukončil jsem činnost na což soused/é nade mnou nebraly ohled navzdory toho, že jsi již mohou o povolení požádat, úřady již byly přístupně veřejnosti.
4.11.2020 jsem dostal povolení na rekonstrukci kuchyně a plovoucí podlahy s tím že mám omezení na stanovenou dobu od 8 - 17 hod. a kromě neděle a svátku, v průběhu této doby úmyslně samozřejmě dělali hluk mimo tuto stanovenou hranici, aby mě očernily a družstvo dostalo podmět pro vyloučení z družstva. Jednoho dne začali úmyslně vrtat do panelu po 17:00, na to jsem přivolal policejní hlídku, na policejní hlídku jsem čekal v přízemi po příchodu hlídky hluk ustal, pak jsme dorazili ke dveřím dotyčného záškodníka, náhlé bylo slyšet z vedlejšího bytu odemykání, ze dveří vyrazil pár, na dotaz zdály neslyšeli hluk paní ukázala že hluk spíše vychází z patra nad inkriminovaným bytem že sousede nejsou dlouho doma, před dveřmi měli pytel s odpadky a za dveřmi, byl slyšet štěkot psa, jeden s policistů konstatoval že je to dohodnuté ... Po dvou dnech mě volá sekretářka z družstva, že jsem porušil v domácí klid ovšem jsem ji sdělil že byla přivolána policejní hlídka. 22.11.2020 Jsem se probudil příliš brzy tak jsem šel do jednoho pokoje, stáhnout prodlužovačku poté, jsem zaslechl klepání na dveře soused ze spodu, si přišel stěžovat na hluk "což mě přišlo zvláštní protože jsem bych neočekával, že běžný pohyb po místnosti by mohl někoho zbudit, po te jsem se mu snažil vysvětlit, že jsem si to plně neuvědomil, pak mě odstrčil a odmítal jakákoliv diskuzi" Přišel jsem na družstevní úřad s tím, že jsem dodržoval stanovený limit, úřednice řekla, že už se od toho plně distancují a, že je to záležitost domovníka s tím že až se zotavím mohu si vyvěsit pokračování s rekonstrukce, po vyšetření úřadem mě byla udělena pokuta z nedbalosti... následný měsíc jsem jenom maloval byt. začalo to 24.12.2020 soused/e nade mou pracovaly o svátcích včetně 26.12, Pak následoval sled události. Z pondělka na úterý 28.12 pracovali přes noc a několikrát mě, zbudili několika údery kladívka do své podlahy, tohoto přestupku se dopouštěli několikrát přes noc i dny po té... 7.12.021 jsem vzhledem stanovenému omezení oznámil na vývěsce pokračování v práci s původními pravidly, ovšem na mě doléhá deprese z toho jal lidé dokáži být zákeřní. Svou práci si eviduji na internetu pomoci fotodokumentace abych měl důkaz že plním dohodu, ovšem sousede neustále vytváří hluk mimo tuto dobu, aby svalili vinu na mě, dokonce od 23 do 24 hodin chodí rychle po patách z místnosti do místnosti aby způsobili úmyslně dunivý hluk. A argumentují tím že v domě nestrpí žádného duševně nemocného člověka a budou dělat vše proto aby mě z bytu vyloučili.
Ted nevím jak mám pokračovat mám už z toho deprese nevím zdali mám jít k psychiatrovy nahlásit, zhoršení duševního stavu způsobené náhlými výpady a úmysly sousedu.
Nebo jít přímo na policii a nahlásit úmyslnou produkci zvuku v nočních hodinách a domluvy ze strany sousedu směřující k mému vyloučení

Vzhladom na naslednu diskusiu odporucam tu navstevu psychiatra (fleg)

Z toho co jsem pochopil:
Ty sám si několikrát vytvářel hluk mimo povolenou dobu. Argumentace tím, že se o dlaždičku "skoro zakopává" a proto je třeba ji v 21:50 vybouchat je na úrovni 4-letého dítěte. To si plánoval o ni zakopávat v 1 ráno nebo co ?

"22.11.2020 Jsem se probudil příliš brzy tak jsem šel do jednoho pokoje, stáhnout prodlužovačku"
Proč by o tvém příliš brzkém probuzení měli vědět sousedi ? Co znamená pojem "stáhnout prodlužovačku" ? Já kdybych přenášel prodlužovačku z jednoho pokoje do druhého, tak tím žádný hluk nevytvořím. Takže jak je možné, že na tebe přiběh soused ?

Co se týče všeho ostatního, tak to jsou jen nezajímavé hlouposti. Vytváření hluku sousedy s tím, že to svalí na tebe pro vyloučení z družstva fakt nestačí. TOmu by muselo předcházet nějaké oficiální měření na místě, které by prokázalo, že hluk vytváříš ty. Pokud si navíc pořizuješ věrohodné záznamy (videa) o tom, že mimo povolenou dobu vytváří hluk sousedi, tak bych byl úplně v kliku, I kdyby všichni lidé v družstvu chtěli tvé vyloučení, tak tě stejně není možné vyloučit tímto způsobem ....

Z toho co jsem pochopil:
Ty sám si několikrát vytvářel hluk mimo povolenou dobu. Argumentace tím, že se o dlaždičku "skoro zakopává" a proto je třeba ji v 21:50 vybouchat je na úrovni 4-letého dítěte. To si plánoval o ni zakopávat v 1 ráno nebo co ?
nechal jsem se unést "komu se to vživotě nestalo že vykonával činnost a zapoměl na čas " a neuvědomil si kolik je hodin

"22.11.2020 Jsem se probudil příliš brzy tak jsem šel do jednoho pokoje, stáhnout prodlužovačku"
Proč by o tvém příliš brzkém probuzení měli vědět sousedi ? Co znamená pojem "stáhnout prodlužovačku" ? Já kdybych přenášel prodlužovačku z jednoho pokoje do druhého, tak tím žádný hluk nevytvořím. Takže jak je možné, že na tebe příběh soused ?
je tam pouze linoleum a skoro prázdná místnost tak se to rozléhá v rámci místnosti, nenapadlo by mě že to muže být slyšet přes podlažní i stropní panel "tvrdil že je slyšet šoupání nohou" a je pravděpodobné že má citlivý sluch protože si stěžuje na koupání ve vaně napouštění kýblu a podobné činnosti jako mixování potravin a pod. a to kolem19:00

Co se týče všeho ostatního, tak to jsou jen nezajímavé hlouposti. Vytváření hluku sousedy s tím, že to svalí na tebe pro vyloučení z družstva fakt nestačí. TOmu by muselo předcházet nějaké oficiální měření na místě, které by prokázalo, že hluk vytváříš ty. Pokud si navíc pořizuješ věrohodné záznamy (videa) o tom, že mimo povolenou dobu vytváří hluk sousedi, tak bych byl úplně v kliku, I kdyby všichni lidé v družstvu chtěli tvé vyloučení, tak tě stejně není možné vyloučit tímto způsobem ....
A to je podle tebe co "A argumentují tím že v domě nestrpí žádného duševně nemocného člověka a budou dělat vše proto aby mě z bytu vyloučili."

Co se týče všeho ostatního, tak to jsou jen nezajímavé hlouposti. Vytváření hluku sousedy s tím, že to svalí na tebe pro vyloučení z družstva fakt nestačí. TOmu by muselo předcházet nějaké oficiální měření na místě, které by prokázalo, že hluk vytváříš ty. Pokud si navíc pořizuješ věrohodné záznamy (videa) o tom, že mimo povolenou dobu vytváří hluk sousedi, tak bych byl úplně v kliku, I kdyby všichni lidé v družstvu chtěli tvé vyloučení, tak tě stejně není možné vyloučit tímto způsobem

protože městským ůřadem jsem byl shledan vinným. Za stahovaní prodlužovačky. Protože trpím depresemi tak jsem se probudil brzy.

https://uloz.to/tam/4d9231c6-702d-46b8-8953-1428de24c1d9