Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osobní udáje v bankovních registrech

Ahoj, moje osobní udáje mám v nebankovním registru dlužníku a Solusu.
Jde mi o to, že za pár měsíu si vyplatím všechny dluhy a chtěl bych z těch registru pryč.
Mužu na ty společnosti něják zatlačit k okamžitému smazaní mích osobních udáju?
Když jim odeberu souhlas se zpravováním mích udáju bude to stačit? Smažou mě okamžitě?

Ahoj pokud se vyplatíš u všech věřitelů vymažou tě automaticky po 2letech od bezdlužnosti jsou pro tebe stěžení registry NRKI, BRKI a Solus jiné neřeš. ovšem ta lhůta se musí dodžet 2roku od doplacení dluhu. Zatlačit můžeš ale není to nic platné. je to kvůli tomu abys žil dva roky bez dluhů a pokud to neuděláš a opět se něco stane budeš v tom kolečku znovu.