Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příkaz / Správní řízení

Dobrý den, mám poměrně laický dotaz a nejsem si jistý jestli sem patří.
Byl jsem změřen policií při překročení rychlosti o více než 50km/h mimo obec, očekávám tedy nějakou obsílku.
Dočetl jsem se, že pravděpodobně přijde příkaz k zaplacení pokuty a zákaz řízení. Proti tomuto příkazu je možno podat odpor.
Má otázka zní: Bude součástí tohoto příkazu nějaký záznam o přestupku (záznam z radaru, apod.) abych se na základě toho mohl rozhodnout zda podat odpor a věc nějak řešit, nebo veškeré důkazní materiály uvidím až pokud bych podal odpor a proběhlo případné správní řízení?
Předem děkuji za odpovědi.

Systém je nastavený tak, že "orgán" bude mať vždy pravdu. Na rozhodnutie ústavného sudu s plateným advokátom ošetrené znaleckými posudkami z odboru s následným podnetom do Štrasburgu nemáš, do ich meritórneho rozhodnutia budeš beztak exekuovaný.

Nešpekuluj, zacáluj škváru, budeš po prekonaní niekoľkodňového jedu na duši, zaspávať ostatné roky v pokoji.