Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Titul v najemni smlouve?

Zdravim,
Dostal jsem navrh najemni smlouvy. Pronajimatelka tam ma svuj titul Mgr, ja ne (jelikoz se me na nej nikdo z realitky ani neptal). Nijak si na tom ani nepotrpim, ale zajimalo by me, zda by to necemu nemelo z pravniho hlediska vadit? Je lepsi si to tam doplnit, nebo to je jedno?
Dekuji

Jen doplním:

Je to návrh smlouvy - takže pokud s něčím nesouhlasíš, můžeš požadovat, aby to změnili/doplnili.

(jelikoz se me na nej nikdo z realitky ani neptal)

Když uzavíráš nájemní smlouvu, musel jsi přece sdělit nacionále - rodné číslo, číslo OP, a podobně. Že jsi neuvedl u svého jména titul je tedy tvoje opominutí, ne realitky.

:-?
Hmmmm.... niekto si naháňa svoje EGO? Titul musí byť uvedený, lebo potom si menejcenný? Tomu sa vraví snobizmus - pred menom 10 a za menom 10 titulov MUSÍ byť, aby každý videl, aký je to "káder" - premeňte si to na 5-písmenkové slovo začínajúce na "K".

Mimochodem - ja taky dost casto uvadim titul, z ciste praktickych duvodu - ja, muj otec i muj syn mame stejne krestni jmeno.

Pokud navic bydlime na stejne adrese (ale v ruznych bytech), tak je to nejrozumnejsi rozlisovaci znak, co ma byt kam doruceno a na jaky zvonek ma postacka zvonit.

Kdyby prozvonila vsechny, tak se nic nestane, my si to predame, ale kdyz cekam balik a ona zazvoni treba na syna, ktery zrovna neni doma a tak rekne, ze "adresat nezastizen", tak uvedeny titul znamena, ze zvonila spatne a holt bude dorucovat znovu a lepe cist, misto abych se trakal kdovikam na postu.