Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podvod, prosím pomocte mi

Dobrý den mám jeden takový problém. Dělám kosmetiku Avon a jedna moje zákaznice nechce zaplatit. Měla 2 objednávky v hodnotě necelých 2400 a nechce je zaplatit. Objednávka byla na její jméno ale bohužel účet na moje jméno.(v emailu je vidět že to je na tu paní, na její adresu a číslo, a jde tam vidět za kolik a co si objednala) Paní jsem kontaktovala a pořád výmluvy typu peníze mi ještě nepřišly. Když jsem jí psala SMS tak odpověděla na 1 SMS z 6.Když jsem ji volala ze svého čísla tak to nezvedla. Když jsem volala od přítele a představila jsem se jí a řekla ten problém tak ona no nemám peníze no nashle (a to jsem ještě mluvila a chtěla se s ní dohodnout). Prosím co mám dělat?

Nemusí to fungovat na každého, ale zkus to. Pošli ji mail nadepsaný jako Předžalobní výzva. V něm ji vyzvi k úhradě dluhu s dodatkem, že v případě neuhrazení postupuješ pohledávku firmě na vymáhání , takže může počítat s tučnými pokutami a úroky za prodlení, poplatky za upomínky, telefonáty nebo návštěvami a dluh může časem narůst na desítky tisíc korun.Právní oporu vymahatelnosti to nemá, na jednodušší lidi to ale fungovat může. Jinak ty peníze můžeš odepsat. Nebo informovat třeba její rodiče, ti jí třeba usměrní.