Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybne zasílané platby

Dobrý den,

Dnes jsem obdržela mail od banky, že jeden pán , kterému jsem kdysi něco prodávala, omylem žádal místo příkazu k úhradě trvalý příkaz. Platba se tedy několik měsíců opakovala. Já jsem si toho na účtu nevšimla (šlo o pár stokorun) a pán si toho všiml až teď a požádal banku , ať mě vyrozumi.
Ráda bych mu peníze vrátila , ovšem teď tu celkovou částku nemám. Dělá to něco přes 3tis.
Jak prosím tuto situaci řešit ?

Asi každá banka má možnost kontokorentu. Nebo toho pána kontaktovat a domluvit se na splacení. Pokud kontakt nemáte a banka ho asi dát nesmí, pošlete mu na účet alespoň část a do zprávy mu napište, že zbytek pošlete později a případně vaše tel.číslo.

Pošlete mu 1500Kč, s poznámkou, že teď více nemáte a za měsíc další. Nejsou to Vaše peníze, z popisu situace nevěřím, že jste si nevšiml, že máte najednou více peněz, když teď je problém vrátit 3000Kč. To nemáte ani tak malou rezervu?
Nechápu podobné lidi.