Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Článek 22. GDPR jak tomu mám rozumět...

Ze strany správce údajů nedochází/dochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 GDPR. S takovým zpracováním jste poskytl/a svůj výslovný souhlas.

čl.22
Nějak nechápu co tím gdpr myslí můžete mi to osvětlit laicky ? :-D Nevím jestli mám napsat dochází nebo nedochází. Předpokládám že nedochází protože neřeším jaký je zákazník akorát mu nabídnu službu a on vyplní údaje a tu službu dostane když ji do 3 dnů zaplatí. (jsou tam ale sem tam slevy tak nevím jestli tohle se do toho počítá ?) ...

Je to to, ze zakaznik si napri pri objednani vyplni formular a dojde k ulozeniu jeho dat v nejakej db.
Neviem co riesis, ale preco si zbytocne kompikovat zivot?
GDPR neprinieslo nic ine ako to, ze osobne udaje spracovavas so suhlasom zakaznika (to tu vsak bolo aj predtym) a zakaznik, ked sa rozhodne tak to moze odmietnut. Ak uz udaje boli spracovane musis ich zmazat. A to je ta najvacsia a defacto jedina novinka, ktoru GDPR prinieslo.