Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chůze je taky sport

Od pondělí se nemusí nosit při sportu roušky. Chůze je také úplně normální sport ve kterém probíhají i závody. Šlo by tedy tímto argumentovat, aby v podstatě nikdo nemusel venku nosit roušku, nebo je to nějak ošetřeno?
Sám toho zneužívat nehodlám, jen mě to zaujalo.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Samozrejme, ze chuze je taky sport. Asi takhle - ciste formalne je toto opatreni nevymahatelne. Opra…
re4zon 21.03.2021 01:23
re4zon
A nejlepší je pak závěr, když dojde na kompenzace, tak bambula (nebo kdo to byl) řekne, že obchody z… poslední
ml1 07.04.2021 13:55
ml1

Samozrejme, ze chuze je taky sport. Asi takhle - ciste formalne je toto opatreni nevymahatelne. Opravdu nikomu neni nic do toho, jak sportujes, co mas na sobe nebo co neses v ruce. Kdyz vis jak na to, odargumentujes si cokoliv. Presumpce neviny stale existuje, tobe staci tvrzeni ze sportujes, dokazovat opak musi protistrana. V praxi to je ovsem jinak. Tim ze te uniformovani ocasove zcela nezakonne serezou pocinaje, a tim ze jim takovy zakrok kontrolni organy podrzi konce. A kdyby to nekdo dostal az k soudu, tak ten s nimi bude taky jedna ruka.
Opatreni funguje na jednoduchem pricipu - temer nikdo neni dostatecne inteligentni a pravne vzdelan, aby vedel jak legalne "porusovat". Ten kdo je zase neni motivovan to resit, protoze ma jine veci na praci. A zbytek se deli na dva tabory - jednem je to jedno a dodrzovat budou v ramci rozumnych mezi cokoliv, druzi budou nadsene tleskat i kdyby dostali rozkazem skok z mostu.

A nejlepší je pak závěr, když dojde na kompenzace, tak bambula (nebo kdo to byl) řekne, že obchody zavřely dobrovolně na základě nějakého nezákonného zákazu ministerstva zdravotnictví, které takový zákaz nemůže dávat celostátně bla bla bla.
Takže zatímco my tady řešíme takové koniny támhle si ministři lítají do afriky a miliardáři skáčou z vrtulníků na Aljašce (přes kolik okresů je Aljaška?...).

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru