Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem parkovací stání

Dobrý den,
mám zažádáno o stavební povolení na nadstavbu rodinného domku (byt 110m2) stavební úřad po mně chce potvrzení o "úpravu výpočtu parkovacích míst". Ulice je slepá, my bydlíme na konci a nikdy se žádný výpočet ohledně parkovacích míst na této ulici nedělal. Můžete, prosím, poradit ?
Děkuji

Souhlas s Wikanem. Ještě si zjisti jak velké má být parkovací stání aby si pak kvůli 0,5 m neměl zase problémy. Ono se to všechno odvíjí od schváleného územního plánu. Ten by měla mít obec či město k nahlédnutí.