Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rekonstrukce bytu v paneláku - oznámení SVJ

Dobrý den,

Čeká nás rekonstrukce panelového bytu 3+1. Což bude výzva i pro sousedy.

Chtěl bych se vás zeptat ( vím , na nástěnku vyvěsit oznámení). Oznámit to SVJ, ovšem chtějí nějaké podklady co se tím rozumí? Popřípadě mám tam všude nosné stěny ( bude se snižovat strop, takže elektřina se bude drážkovat svisle). Bude se opravovat jedna nosná stěna , která se musí obrousit je popraskaná.

Proto se ptám zda někdo má zkušenost s rekonstrukci v panelovém bytě. Jak to chodí a co bych měl SVJ vše dodat.
Děkuji vám.

Přeji hodně zdraví.

Změna předmětu, původně: Rekonstrukce (host)

Už sdělením obroušení nosné stěny kvůli popraskání projevíš u někoho zájem se k tomu dozvědět víc. To jako pak stěna bude tenčí? :-) Zadělání malých spar, prasklin je běžná věc,které není nutno troubit do světa, běžná věc u rekonstrukcí.