Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Znečištění auta na parkovišti

Dobrý den.

Dá se něco dělat s pravidelným znečišťováním aut na parkovišti, kvůli sousedící pile?
Nánosy dřevěného prachu které pokryjí celé auto, a spoustu se dostane i do interiéru, pantů, těsnění, určitě i do motoru, filtrů, .. , je na denodenním pořádku.
Jedná se o parkoviště zaměstnavatele a s ním sousedí právě pila.

Tohle nechutné znečištění by tak chtělo profi čištění, které v dnešním cenách určitě není levná záležitost. Co si o tom z hlediska práva myslíte? Máme nárok si nárokovat nějaké snížení znečišťování, případně kompenzace k čištění vozů?

Samozřejmě to budeme řešit i se zaměstnavatelem, zajímá mě nestranný názor, případně nějaký výklad práva.

Děkuji a přeji pěkný večer.

Jestli je pila zamestnavatele, tak je to jeho vec a na pripadnou stiznost vam muze rict, at si parkujete jinde nebo chodite pesky. Ze vas tam necha parkovat je jeho dobra vule a podminky musite akceptovat.
Pokud pila patri jine firme, urcite by si mel vas zamestnavatel stezovat a zadat napravu. Ze ma nekdo pilu neznamena, ze muze litat bordel vsude po cizich pozemcich.