Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pravnik - cena za kontrolu nemovitostí

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat.
Dal jsem právníkovi zkontrolovat dvě nemovitosti ( dle katastru). A dva už ověřené dokumenty.

Cena je 12000 Kč.
Přijde mi to celkem dost. Jakou máte vy zkušenost?

Změna tupého předmětu, původně: Pravnik (host)

To je tvoj problem, ze ste si dopredu nedohodli cenu, ci hodinovu sadzbu.
Censa mi zda premrstena samozrejme, ale advokati si bezne beru od 1000-1500 CZk/h, takze tazko povedat.
Prenho to bola rutina, urcite to mal hotove za pr minut, nehovoriac o tom, ze to spravil vsetko zle plateny koncipient za neho.

On koncipienta nemá. Je to právník před důchodem z menšího města. Je opravdu dobrý a dle jiných známých moc nebere. No přesně jak píšete. Hned na začátku si vždy určit cenu. A ne čekat až se to dořeší a on si sám řekne.