Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto škola, testování

Ahoj, mohli by jste mi dát jednoznačnou odpověd jak postupovat když se nechci testovat na covid a chci se účastnit výuky? Pokud vím tak škola nemá právo na infromace typu - můj zdravotní stav to zda jsem byl/nebyl očkován, zda mám pozitivní / negativní test. Co dělat když jim to odmítnu předložit? Pokud jim to odmítnu předložit porušují zákon když mě nepustí?

Prosím svědky covidovi aby sem neodpovídali *** typu že je to pro dobro všech, každý už dneska ví že ten virus neexistuje, žádná pandemie to neni a jde jen o prachy a likvidaci nezávislých podnikatelů, a redukce lidstva vakcínama.

Děkuji za odpověď

Změna kategorie, původně: Ochrana lidských práv (L-Core)

Lock, s "právní poradnou" to už nemá nic společného (L-Core)

tady máte tu svojí pandemii https://blog.aktualne.cz/blogy/jana-hamplova.php?itemid=39887

Kaufman-Qureshi-CZ-titulky:3?fbclid=IwAR2QjF3EzPjq5FXfkuSHnfo99jmrYPQlXgotYjTB4w-royEWdsUu9HaDgpQ

Tady máte hrdiny v bílích láštích a přeplněné nemocnice https://www.vimo.sk/watch/aH8D9wYZAKTN66I

Až pujde te někdy okolo nemocnice nechte si udělat rentgen hlavy, třebas zjistíte že máte zlomeninu,... a nebo že vám tam chybí kus mozku

Moje poznámka: článek vyšel 14.5.2021

celkem je dnes 1.564 nemocných osob z počtu 10.650.000 obyvatel, tj. 0,015 % obyvatel (!!!). To jsou čísla z veřejných zdrojů těchto dnů.

Domnívám se, že paní z prvního odkazu buď neumí hledat čísla z veřejných zdrojů nebo (pozor, musím si dávat pozor na slovíčka, je to advokátka!) "se spletla".
Pro účely konspirace je to ale jedno.

-----
Beru zpět tu domněnku o botu, viz výše. Tak mizerní programátoři losové určitě nejsou.

Hrdina? Ale kdepak.
Čísla o počtu aktuálně nakažených jsou např. na stránkách ministerstva: https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19

Že jsou minimálně 10x vyšší než tvrdí ona paní z tvého linku, tak nějak odpovídá feelu tvých příspěvků…
11.5.2021 je tam přes 23 tisíc nemocných. Že by jejich počet za 4 dny klesl patnáctinásobně (odkudpak ta čísla asi bere?), se mi moc nezdá. Ale na rozdíl od tebe nejsem v oblasti znalosti covid-19 zdaleka takový odborník jako ty, takže mi nezbývá, než statistikám věřit. Nebo mám raději nakouknout na fejsbú Flákance a podobných odborníků a konečně se dozvědět tu pravou pravdu?

:!: Jinak, tohle je právní poradna, takže takováto volná debata sem spíše nepatří, odkáži tě na specializovaný thread https://debaty.net/discussions/3078872-koronavirus-xiii

Zde prosím již pouze reakce k dotazu, řešící tvou potřebu zúčastnit se výuky bez testování, ne takovéto klábosení o správnosti kdesi/kýmsi uvedených numer, díky všem.

Aktuálně hospitalizovaní:
1 351 .......... x
nás je tu cca 10 000 000 ..... 100%

x= 100 * 1351/10 000 000 = 0,01351

..hmmmm??? takže ona to číslo ještě zvýšila na 0,015

...a prosimtě, hlavně mi nepiš že pozitivní pcr test = nemoc, nebot pcr test je jen pomocná metoda, která nic neurčuje a nemá žádnou hodnotu u zdravích lidí... že tě hygiena pošle do karantény na 10 dní a ty se toho extrémně smrtelnýho viru jen tak zbavíš s podporou doktora na telefonu? Tak to ti gratuluju... co kdybys tuhle medicínu poradil i lidem s rakovinou, AIDS/HIV a nemoci srdce?
10 dnů,... ani nemusíš brát žádný léky nic, jenom sedíš doma u PC, díváš se na telku, pojídáš čipsy,... takovou nemoc bych chtěl taky mít,... klidně i víckrát do roka...

...edit: ještě jsem si viimunul tohodle:
Potvrzené případy za posledních 7 dní na 100 000 obyvatel: 67
...přepočteno na 14 dní to je 134
Potvrzené případy za posledních 14 dní na 100 000 obyvatel: 162
... a ona tam má!! opět dezinformace tak si měl přece jenom pravdu..., v článku se uvádí namísto 162 dokonce "240 na 100.000 obyvatel", tak teď už ti věřím... je to šílená pandemie, jakou svět ještě nikdy neviděl...