Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Povinné ručení

Dobrý den,
díky starostem jsem zmeškal k 1.6 si obnovit u někoho povinné ručení. Auto jsem nepoužíval ani tak jsem na to nemyslel nicméně to nehraje roli.
Chtěl bych se zeptat jak to funguje k zaplacení 3 dní kdy jsem ho neměl? Komu a kolik se platí, neví někdo?

Mně se jednou stalo, že mi asi nepřišla složenka se zelenou kartou a já jsem náhodou zjistil, že už čtrnáct dní jezdím s neplatnou zelenou kartou. Tak jsem nakmital do pojišťovny, zelenou kartu mi tam vystavili a pojistné jsem zaplatil tam. V normální výši, žádné penále mi neúčtovali.
:beer: