Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pcr pozitivní test na drogy

Dnes vecer jsem byl pozitivne testovat na kokain (udajne slabá čárka na testu) z potu. S vysledkem jsem nebyl spokojen a žádal udělat nový test. Pcr mi ale rekla, ze druhý dělat nebudeme a jestli jedu na moč a krev..
Tak jsem souhlasil.. Prijde mi to ale divné.. nechteli me ani nechat si test vyfotit, jen mi tam ukazali nejakou carku, v cemz se stejne nevyznám.

Z výsledků krve strach nemam, jelikoz jsem za poslední měsíce nic neměl..

Vim, ze cca 1/10 testu je nepřesný.. je správné, ze nepoužili další?

Spis si myslim, ze ani ten první test nebyl pozitivní, jen se jim nelibilo moje chování, protože jsem měl hodne energie 😂

Postupovali spravne. A ty mas kliku, zes na tu krev jel, taky te mohli zkusit vmanipulovat do odmitacky, s tim bys pak tezko neco delal. A jestli ti nechali ridicak, tak mas kliku dvojnasob, zes nenarazil na blbce.

Tak dneska jsem zjistil vysledek z moči. Zadny kokain tam nebyl, ale naopak tam byla marihuana. 😂

Travu jsem vzal do pusy cca před 5 lety. No mam cekat jeste na vysledek z krve, který ani nevim, jestli mi reknou.

Věc jde pry ke správnímu řízení a tam rozhodují krevní testy.

Známý měl podobnou zkušenost a v krvi mu nic nenašli. Jenže si ho zavolali cca až za 5 měsíců. To uz se pak těžko něco dokazuje.

Jelikož nejsem uživatelem drog, tak si rikate asi,ze bych mohl byt v klidu.. spíš se ale bojím nejakeho zmanipulovani apod..

"Nevim jestli mi reknou" - rict ti ho musi, je to informace o tvem zdravotnim stavu. Blbe je, ze urady skutecne maji ve zvyku zdrzovat, pokud maji vratit papiry. Tobe je ale nesebrali, ne? V tom pripade ti muze byt uplne jedno, jestli sr probehne zitra nebo za pul roku. Ty nemas co dokazovat, oni musi dokazovat zes neco spachal tobe.

Papiry mam.. jenze, když bych věděl, ze v krvi neco takového je, muzu si aspon udělat v laboratori testy z vlasů, kde se údajně trava drží opravdu dlouho, abych měl nějaké dukazy.pripadne si zaplatit další testy, odbery z krve apod.

Za půl roku uz se budou důkazy těžce nahánět

To si muzes zaplatit co chces, ale urad si s tim vytre vis co. S jistotou ti to nereknu, jsou to tvoje papiry, ale urad musi prokazat ovlivneni, ne zes nekdy neco hulil. Ze ti udajne nasli neco v moci nic neznamena. Jestli jsi nic nemel, tezko bude v krvi dost aktivnich latek.