Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezduvodna vypoved z najmu

Zdravim,
mam najemni smlouvu na dobu urcitou (do konce roku), ve ktere je napsano normalne vypoved dohodou po dobu 3 mesicu a nebo az vyprsi najemni smlouva..
Majitelka me ale donutila podepsat vypoved z najmu proto, ze jsem chtel sve preplatky za plyn..
Dostal jsem vypoved z najmu, kde je napsano jen vypoved z najmu a neni napsan zadny duvod, jelikoz zadny ani nema.. vsechno platim radne a vcas a chci se zeptat:
Je ta vypoved z najmu platna? Musim po uplynuti tech 3 mesicu opustit byt? A nebo platna neni a v platnost prichazi obcansky zakonik ktery rika, ze kdyz ma clovek najemni smlouvu na dobu urcitou, musi mit pronajimatel duvod k tomu smlouvu vypovedet a to i kdyz jsem jak jsem psal vypoved z najmu podepsal, ale neni tam napsany duvod ani to, ze je to vypoved z najmu dohodou?
Je to jen VYPOVED Z NAJMU a napsane tehdy a tehdy najem konci a ja to s majitelkou podepsal..
Diky za info..

je napsano normalne vypoved dohodou po dobu 3 mesicu a nebo az vyprsi najemni smlouva.

Proč jsi to tedy podepisoval? Když je to podepsané oběma stranami, bude to bráno jako dohoda a těžko budeš někomu dokazovat, že jsi k tomu byl donucen nátlakem s přiloženou pistolí k hlavě. Nějaké přeplatky jsi mohl řešit až na konci roku dohromady, tj. za loňský i letošní rok.