Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedání přednosti a body

Dobrý den,

Svoji vlastní blbostí jsem se nechal chytit policií, nedání přednosti, pan policajt mi řekl že to můžeme na místě vyřešit za 300 bez bodů, dnes jsem byl na úřadě pro řidičský průkaz na jinou skupinu a paní si všimla, že mám zapsany přestupek, ale že prý jej nemůže rozkliknou a podívat se na body, proto by mě zajímalo, kdy zjistím, že mi přibyly body a jestli je nějaká možnost aby to policista udělal tak aby to bylo bez bodů. Vím že body dávají na úřadě. Jen mě zajímá jestli je nějaká šance že to bude bez bodů (moc tomu nevěřím). Jednoduše si ze mě asi pan policajt udělal dobrej večer :) děkuji.

Za přestupek který si spáchal jsou 4 body, pokuta až do 2500,- na místě. Pokud ti to policajt řekl, že to bude bez bodů, tak pokutový blok pravděpodobně vypsal na jiný přestupek, který je bez bodů.

Tak pravděpodobně si ze mě udělal trošku srandu no, na bloku mám nedání přednosti, teda aspoň to co jsem dostal. Možná na svoji straně má něco jiného ale paní na úřadě tam měla zase něco s předností už z toho fakt nevím no :)
každopádně děkuji za váš čas a přeji hezký večer.

P.S je to § 125c / 1f) 8. z. č. 361/2000 Sb. to mám v bloku

Vysvetleni je jednoduche. Policajti s oblibou lidem tvrdi, ze jim nedaji body, aby se clovek necukal a souhlasil s prestupkem. Ve skutecnosti to je pravda, protoze policajt NIKDY nemuze nikomu pridelit body, ty prideluje spravni organ. Takze ojeb, standardni policejni chovani. Ze policajt lze se pozna podle toho, ze otevira usta..