Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podezření ze zanedbání péče o dítě

v sousedním bytě bydlí feťácka rodina která má pravděpodobně 4 děti
jsou slyšet hlasité hádky, rány, děti jak řvou a další věci které si dokážete odvodit
rád bych je nahlásil sociálce za zanedbání péče o dítě ovšem nevím jak je kontaktovat a zda je to možné udělat anonymně (opravdu nemám zájem aby fetka věděla že mu ztrpčuju život)
bohužel jsem nenašel kde je iděálně kontaktovat/nahlásit
Dokáže mi někdo v takovém připadě pomoct?

Kam to máš hlásit napsal Kurt. Ještě než to nahlásíš tak si zkus odpovědět na pár otázek. Ta rodina bydlí ve svém bytě či v pronájmu, platí včas nájem
nebo do fondu oprav, chodí rodiče do zaměstnání nebo žijí ze sociálních dávek, mají elektřinu, vodu, teplo, děti mají co jíst, mají děti hračky, chodí si děti ven hrát, chodí děti do školy, nechodí děti rodičům žebrat na fet atd.

tohle jsou informace ke kterým se já opravdu nemám šanci dostat
jediné co vím je že elektřinu mají napíchlou na jiný byt (kabel přes dvě patra)
o tom že by žebrali nevím, spíš ne
děti venku vídám aj zdraví, více méně slušné
upřímně bych si tipl že byt patří jim ale to je opravdu jen můj tip
dál vím že mají psa a podle toho co jsem slyšel tak děcka i občas mlátí (nebo to tak minimálně zní, respektive to slyšela partnerka, já ne)
PS: ještě jsem si vzpomněl že na dvěřích mají poštovní známku s Hitlerem... tuto https://image.shutterstock.com/image-photo/germany-circa-1937-used-postage-600w-53388370.jpg

...elektřinu mají napíchlou na jiný byt (kabel přes dvě patra)...

Obyvatel toho bytu o tom ví? Co správce domu, toho by to mohlo zajímat z hlediska bezpečnosti.
Za daného stavu mne nenapadá co dělat, aby se vaše situace zlepšila - snad jen se pokusit najít byt v lepší čtvrti. Ten byt co v něj bydlíte je váš nebo jste tam v nájmu či podnájmu?
:-(