Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Paragraf 104

Dobrý deň, prosím vás kedy v akom termíne a lehote sa žiada paragraf 104, je to pred termínom výplaty alebo po výplate?dakujem

Vtip "O Zlatou Mříž":
Jde pán po Václaváku, najednou se zastaví a zařve: "Prezident je blbec".
Přistoupí k němu hlídka VB, jeden povídá: "Ve jménu zákona za urážku hlavy státu půjdete s námi".
"Ale soudruzi, já jsem přece neřekl, kterej prezident je blbec".
"To není nutné, však my to dobře víme".