Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrušení trvalého bydliště

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat jak dlouho trvá zrušit trvalého bydliště.

Chci zrušit trvalé bydliště své bývalé přítelkyni.
Žádost jsem podepsanou poslal starostovi a vše začalo.
Starosta poslal dopis sem na adresu ten si přítelkyně nevyzvedla po té to vyvěsil na úřední desce.
Po té přišel mi dopis abych prohlásil že tu již cca 2 a půl měsíce nebydlí to měl jsem i svědka souseda, který to také prohlásil.

Když jsem napsal starostovi email napsal mi že to bude 29.09.2021 a od 30.09.2021 trvalé bydliště bude ukončeno a 30.09.2021 mi napsal, že:
Zjistil jsem nové okolnosti, a odhlášení paní xx bude trvat ještě cca měsíc, protože je potřeba vydat dokument „Rozhodnutí“

Tak se chci zeptat jak to vlastně je?
Má na to právo to tak prodlužovat?

Děkuji za vaši odpověď.

Vše má své zákonné lhůty a ty musí úředníci splnit. Vypadá to, že pokud to dělá sám starosta tak se jedná o malou obec. Nevím kolikrát to již vypisoval a tak možná něco přehlédl a musí chvíli počkat. Nyní však má na "krku" volby do sněmovny a tak do 10.9.2021 na 100% nevypotí nic.