Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Projekt Alej života 2021 v Kyjově.

Mladí z Moravy mne informovali o místní akci, kdy město vysadí nějaké stromořadí s cedulkou jména dítěte co se narodilo loni nebo letos, rodiče dítěte se mají nějak finančně spolupodílet.
Pokud o té akci někdo něco víte, nemůže v tom být nějaký háček, jako třeba že na nákladech na péči o ten strom se budou muset podílet už furt?

Zájemci mohou už nyní vyplnit přihlašovací formulář (v příloze) a ten následně přinést osobně na podatelnu v přízemí radnice, případně ho poslat na email t.blazek@mukyjov.cz. Kolega Tomáš Blažek z odboru majetku je prostřednictvím téhož emailu (případně na tel. 518 697 473) připraven zodpovědět veškeré dotazy. Na základě podané přihlášky budou s účastníky následně uzavřeny dohody o účasti v projektu.

https://www.mestokyjov.cz/kyjovska-alej-zivota-bude-letos-zase-o-kus-delsi/d-45197