Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Špatné parkování

Zdarec, dnes jsem byl nakupovat a ejhle za stěračem pokuta za špatné parkování. Jaké je jedno, mi měštané máme prostě tisíce parkovacích míst a hlavně že není kde zaparkovat že....
Tak se ptám, jak mám zaplatit online z konta, když nemám jediné číslo na jejich učet, přitom na jejich webu je jasně napsáno na učet co je napsán na pokutě, a přitom tam nic není!
Bavím se o Brnu. Dodám, na jejich webu mají vyhledávač pokud (podle numera na lístku) když ho zadám tak nic nenajde.

https://www.mpb.cz/caste-dotazy/?tx_odfaq_pi1%5Buid%5D=12&cHash=a82cd3bd7385429093ce02025ba9a042

A to máš ještě štěstí, že jsi tam ten lístek vůbec našel - klidně ho mohl sebrat vítr, nebo libovolný kolemjdoucí opilec/šprýmař/chudák, co do něčeho šlápnul a potřeboval si očistit botu/pejkař, co potřeboval uklidit po svém mazlíčkovi ... pak by ses nic nedozvěděl, nikde by nebylo zaneseno, že jsi lístek opravdu dostal a musel by ti úřad napsat co a jak a ty bys pak mohl mít blbé dotazy na to, zda mají důkazy, a pak podle jejich kvality je buď rozporovat, nebo zaplatit tu častku, co byla na lístku, co ti nedoručili a jen ledabyle zastrčili za stěrač, pokud vůbec ...

No ještě štěstí, že se nic takového nestalo a lístek jsi dostal a sám se iniciativně staráš, jak ho zaplatit, když to z něj není jasné ...