Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Distributor elektřiny MND požaduje novou smlouvu

Dobrý den,zajímal by mě Váš názor.Měl jsem podnájemníky na které byla přepsána elektrická energie u MND.Nyní se odstěhovali a já chci elektřinu zase opět přepsat na mě na smlouvu která byla sjednána 2021 tedy za staré ceny než ukončila činnost Bohemia Energy.Nyní jsem ovšem dostal odpověd ,že se musí sjednat nová smlouva za ceny již aktuální po zdražení.To mně přijde dost divné....

Dodavatelé se chovají tržně. Nejsou to kamarádi. A podle toho se k nim musíš chovat stejně - nic jim neodpustit a vyžadovat striktně to, k čemu se oni zavázali zase vůči tobě.
V médiích se mluví pořád o energetických šmejdech, ale že se tak chovají DPI plynu vůči zákazníkům a ERÚ jen tupě přihlíží...