Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trestné body a jejich návrat

DObrý den,
v červnu mi sebrali papíry za zbytkový alkohol. V říjnu mi je po všech splněných podmínkách vrátili.
4 trestné body se mi odečtou 12 měsíců od data odebrání papírů nebo 12 měsíců od vrácení?

Díky
Kovařík

§ 123e: (3) Po dobu výkonu trestu nebo správního trestu zákazu činnosti, spočívajícího v zákazu řízení motorových vozidel, nebo ve zkušební době podmíněného odložení podání návrhu na potrestání nebo podmíněného zastavení trestního stíhání, během které se řidič zavázal zdržet se řízení motorových vozidel, neběží doba pro odečítání bodů podle odstavce 1