Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Maximálně zastavěný pozemek a dlažba na zahradě

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat ,zda by někdo dokázal poradit.jedná se o to ,že mám maximální zastavěný pozemek dle uzemního plánu tedy 30%.A nyní bych si chtěl udělat na zahradě 20m čtverečních zámkovou dlažbu.Zpevněná plocha asi již je vedena jako zastavěný pozemek-že?Dostal jsem radu od souseda ,že bych mohl dát zatravňovací dlažbu ,ale to nechci...chci nějakou ozdobnou plnou...Když už je stavba zkolaudována ,když to soused nahlásí ,budu muset stavbu odstranit?Je tam nějaká promlčecí lhůta,díky...soused mě určitě anonymně napráší na stavebním:))

No ale psal jsi, že tě soused stejně určitě udá. Tak než se bát a riskovat bourání a ztráty, je snad lepší to zkusit nějak ukecat. Třeba by šlo za těch pár metrů oschlé trávy navrhnout někde vysázet pár stromů.:-) Nebo napřed tu plochu trochu zasypej štěrkem, to nebude stavba a zeleň už taky ne. Nafoť to a zajdi na úřad, že to chceš jen zpevnit.