Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trestná činnost

Probíhá vyrozumění policie vždy po oznámení závažného trestného činu?
Např. Krádež mobilu ve výši 5000,- po 2 měsících sem dostal dopis ze se mobil nepodařilo vypátrat, dostává se dopis s odůvodněním v každém případě?

Myslím, že trestný čin je až od 10000,-Kč. Papír posílá policie pro pojišťovnu. Pokud jsi pojištěn proti tomuto činu tak ti pojišťovna provede plnění. Jinak naprostý souhlas s tím co píší kolegové. Nahlášení ukradeného auta mi připadalo jako bych oznamoval ztrátu kapesníku. A pokud je objasněnost u této trestné činnosti do 10% tak se není čemu divit.