Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mladistvý, bar, alkohol, fajcenie

Chcem sa obrátiť na Vás otázkou. Chodim do pohostinstvá, ktoré stále navštevujú maloletý za účelom popijania alkoholických nápojov a tak tiež sedia vo fajciarskej miestnosti, kde fajčia. Ich správanie hraničí s nie dobrou mravnou výchovou dokonca to občas vyzerá, že nevedia čo to je. Policia to vôbec nerieši, majiteľ a personál podniku ocividne tak tiež nie, však aj prečo majú zisk. A chcem sa opýtať ako sa to rieši. Kde sa obrátiť ide o našu generáciu.

Pokud to neřeší policie, tak s tím asi těžko někdo něco udělá (kontroly zaměřené na nalévání mladistvým v čechách pořádá také odchodní inspekce, v televizi pak ukazují překvapené inspektory nad tím, že tam chlastaji šetnáctiletí).