Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Drobný přivýdělek

Dobrý den,

existuje nějaký druh pracovně právního vztahu, ve které nemá zaměstnavatel povinnost odvádět srážkovou daň za zaměstnance? Konkrétně se jedná o drobný přivýdělek cca 350kč / měsíc a to sezóně.

Děkuji Jiří

Mně asi před čtyřmi lety nabízeli ve firmě co jsem měl potěšení tam být zaměstnaný než jsem šel do důchodu, jestli bych se tam nechtěl na čas vrátit, nabízeli mi něco jako dohodu o pracovní činnosti s platem 10kKč, prý by mi nemohli dát víc aby za mne jako důchodce nemuseli platit poštovné a balné nebo tak něco. Ale rozumná řeč s nimi nebyla, tak jsem je slušně poslal do prrdele.