Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Strejda nakonec naznal, že už mu nestojí za to se dohadovat, protože beztak jezdí jen na nákup (a to…
JardaX 17.06.2022 10:14
JardaX
Tohle vlákno musí být jen dobrým vtipem. V to doufám!
ST 17.06.2022 13:11
ST
Není to vtip, strejda si už 40 let spokojeně užívá důchod na lovecké chatě v nejmenovaných horách. K…
JardaX 18.06.2022 20:16
JardaX
Mě totiž dost pobavil tento příspěvek. Ale pak jsem znejistěl a když jsem to znovu četl, tak jsem v… poslední
ST 20.06.2022 08:50
ST

Strejda nakonec naznal, že už mu nestojí za to se dohadovat, protože beztak jezdí jen na nákup (a to ještě jen když se nedá jet na kole) a do lesa na dřevo. Takže bude prostě jezdit dál jako dříve.

Není to vtip, strejda si už 40 let spokojeně užívá důchod na lovecké chatě v nejmenovaných horách. Kdysi se do důchodu chodilo dříve a některé profese ještě dříve - to jen pro případné šťouraly. Spoustu času tráví na verandě nad turistickou cestou, kde čas od času zaujme nějakou zmatenou padesátnici mylně považující strejdu podle vzhledu za čerstvého osamělého důchodce. Ostatně dnes slaví 80 let Paul McCartney a na fotkách taky vypadá o 20 let mladší.

Mě totiž dost pobavil tento příspěvek. Ale pak jsem znejistěl a když jsem to znovu četl, tak jsem v tom viděl něco mezi upřímností a vtipem. Mě to opravdu pobavilo.
Adrenalinová řídící disciplína je doménou 105+. Říká to i pan Bob.

Teď vážně a k věci. Vždycky je to soustava rovnic o více neznámých. Takže je třeba individuálně zvažovat a posuzovat. Pokud je pán někde na samotě, tak bych naopak usiloval o udržení ŘP. Na druhou stranu, pokud by mu nebylo dobře, je lepší si zavolat rychlovku.
Vy okolo něj musíte vědět a posoudit, k čemu se přikláníte a proč. Snažil bych se o udržení ŘP s tím, že se bude udržovat kondičními jízdami, vždy za něčí přítomnosti. Vyjímkou by byla mimořádná situace, kdy by v nouzi musel do auta sednut sám. Tohle mi přijde jako dobrý kompromis a pokud se minimalizují rizika, tak bych ho podpořil. On z toho bude mít dobrý pocit a nebude si připadat jako budižkničemu. Co se mezi vámi v rodině a příbuzenstvu domluví, to se respektuje. Takže asi tak... život je fajn a určitě zausilujte o zápis. :beer:

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru