Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cesta k pozemku

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať ohľadom cesty k pozemku sme tam spolu 6 vlastníci a ja jediný mám možnosť druhej prístupovej cesty a nechcem investovať do zriadenia ich cesty, podiel mám len kvôli skráteniu cesty na autobusovú zastávku. Musím investovať do cesty keď ju robia nanovo ďakujem

Jasně, ať to zaplatí někdo jiný, hlavně že já budu mít výhodu užívání 😝. Když to daruješ, tak budou ostatní chtít spoluúčast nového vlastníka. Jsou dvě řešení a ani jedno se ti nebude líbit: buď se přidáš a zaplatíš a nebo se ukaž jako chlap a cestu přestaň používat.