Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Portál občana

Zdravím, je v portálu občana možnost zjistit pokuty od městské i státní policie? Vím že zjistit pokutu tam lze, ale obsahuje registr pokuty jak od městské i státní, od obou?

Ano, je tam kdo o sankci rozhodl:
Datum spáchání:
Rozhodnutí nabylo právní moci:
Rozhodl: Policie České republiky
Sankce: Uložena pokuta příkazem na místě, která nebyla zaplacena na místě.
Porušená ustanovení:§18/4 361/2000 Sb.
Spáchané přestupky (trestné činy): §22/1f 4 200/1990 Sb.
Body: 2