Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dluh - vyhrožují mi

Zdravím,

neřešme proč, moji chybou jsem se dostal do problémů a od nebankovky jsem si vzal půjčku 80 tisíc. Nezvládám splácet a řeším to v insolvenci, tu už má soud. Nebankovka pořád vyhrožuje ať okamžitě zaplatím nebo mám čekat jejich návštěvu v práci a doma. Na tohle ale nemají nárok. Jak se zachovat?

Vše řečeno v první odpovědi, nicméně pozastavuji se nad tím, cos proboha čekal!

Když si půjčíš od nebankovní služby, nemůžeš se přeci divit, že když máš peníze splatit, že je po tobě chtějí a ústupky dělat nebudou.