Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvýšený nájem za zvíře

Dobrý den, skoncila mi podnajemni smlouva a najemce mi nyni dava k podpisu novou smlouvu. Je stejna jak ta predchozi, ale je tam navic veta, že “za kazde zvire, ktere najemce chova, se zvysuje sazba o 1000kč/mesic”. Pritelkyne chova kralika a morce, ktere jsou ovsem na balkone, v kleci.

Chtel bych se tedy zeptat, zda to plati na kazde zvire, nebo maji tito drobni hlodavci nejakou vyjimku, popr. Jak se branit?

Dekuji,

Sirkaaaa

Toto jsem již řešil. Máme morčata a když jsme se stěhovali do nového bytu tak tam byla cena za zvíře 500kč měsíčně. Normálně jsme se zeptali majitelů že máme morčata ve výběhu a na základě toho se upravila smlouva. Nebudu citovat ale bylo tam něco jako že se to týká jen psa ,atd a ne drobnějších zvířat jako jsou křečci nebo rybičky. Vyřešeno hotovo....