Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zbrojní průkaz - způsobilost

Ahoj, mám dotaz. V rámci jednoho TO jsem byl vyšetřen psychologem soudním zanlcem, kterej napsal že mi nedoporučuje vlastnitn ZP. PČR po mě chtěli mimořádné vyšetření, kde mi doktorka na základě toho napsala že jsem zdravotně nezpůsobilí. Krátce na to jsem si nechal jsem si dělat psychotest na zbrojní průkaz, kde mi vyšlo že je vše v normě, ale doktorka mi řekla že soudní znalec je nad ní. Ona se s tímto nikdy nesetkala tak mi ani nemohla nějak poradit, jenom že bych potřeboval posudek znovu od soudního znalce psychologa nebo psychiatra... Nevíte co teď dál? Dá se od toho nějak odvolat? Nenašel jsem nikoho kdo by dělal psychotesty na ZP a byl zároveň i soudní znalec.

Děkuji za rady

loading...

jasně... a já jsem jí dal papír že jsem OK, tak nevím jak to mám teď řešit... když o tom přemejšlím tak podle ní by to znamenalo že bych ZP nesměl vlastnit ani kdybych se na hlavu postavil... psychycký problém nemám... žádný závažný těžký zločin sem nikdy nespáchal, nikoho sem nikdy neokradl,... :-(