Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymáhání faktury

Dobrý den mam dotaz ohledně faktury.
Potřeboval bych nějakou společnost nebo osobu
co vykupuje faktury na vymáhání. Další věc je jestli bude má faktura vůbec vymahatelná. Je 5 měsíců po splatnosti a nemám k ní žádný doložitelný papír jako je objednávka ale mam za to ze by měla být přiznaná tím ze už je z části zaplacená. Jinak mam pouze nahrávky, texty s dotyčným to mi ale pomůže snad, kdybys se soudil. Tudíž otázka je faktura vymahatelná když už je z části zaplacená? (5000 z 32000)
Budu rad za jakoukoli radu.. nechci se peněz jen tak vzdát.

Tvému problému rozumím, kdy mám už skoro 15 let nedořešený případ svůj a stále se to táhne. Mno, kdyby nic, mám cca 30% zpátky, kdy podotýkám, že už nejsou devadesátky, kdy si stačilo zaplatit chlápky z východu, aby dluh vymohli - třeba pěstmi. Nicméně neuhrazená faktura - byt z části, je stále dluhem. Určitě bude nejlépe se pro začátek poradit a na to stačilo použít jakýkoliv vyhledávač. Někteří si za odbornou radu nechají zaplatit, jiní ti to udělají zdarma. Někteří jsou úspěšní více, jiní zase méně, tak ti držím pěsti, abys měl alespon takový úspěch jako já a zkus se obrátit na někoho ... třeba odtud ... https://entuzio.cz/agentury-na-vymahani-pohledavek-a-dluhu/ . 8-)