Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chtěl jsem, aby zmizeli a nelezli mi přes plot, hájí se důchodce...

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-chtel-jsem-aby-zmizeli-a-nelezli-mi-pres-plot-haji-se-duchodce-ktery-postrelil-chlapce-40432538

Nechci diskutovat o tomhle konkrétním případu, možná se tam vyskytnou ještě další okolnosti co ten případ ovlivní, ale to mne fakt nezajímá.

Jen se chci zeptat:
Pokud parchanti lezou na oplocený pozemek a páchají tam škodu, existuje LEGÁLNÍ možnost, jak jim v tom účinně zabránit?
:-(

A ted mi odpovez, s jakou pravni otazkou potrebujes konkretne poradit? Nejaky konkretni parchant ti ublizuje a ty nevis, jestli ho mas dat k soudu? Cele vlakno od zacatku je politicko socialni kecarna, o nic jineho nez nadavat na mladsi ti zrejme neslo. Pokud tedy nejsi ten duchodce se vzduchovkou a nehledas lepsi radu, nez ma tvuj advokat, v tom pripade se omlouvam za nepochopeni dotazu.