Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Požární pásmo přesahuje k sousedovi na pozemek-odvolal se u stavebního řízení

Zdravím,konečně bylo zahájeno stavební řízení nicméně volala mně paní ze stavebního úřadu ,že soused podal odvolání jelikož požární pásmo přesahuje na jeho pozemek.Bohužel se sousedem není řeč a souhlas mně odmítl poskytnout.Je nějaká právní možnost jak dále postupovat ,aby stavební řízení mohlo pokračovat?Volal jsem u projektantovi ,řikal že se na to podívá ,že snad existuje protipožární plot nebo snad i jiná protipožární okna...no ale že neví...případně děkuji za rady...

Ze znalosti věci t.j. projektu a dalších informací ti tady nebude moci dát nikdo adekvátní odpověď. Počkej na výrok projektanta. Ještě bych se zastavil na stavebním úřadu o kolik metrů se jedná nebo zda je to možné nějak upravit. Tím zeptáním na stavebním úřadu nic nemůžeš zkazit.