Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vice exekuci najednou

Dobry den, obracim se na Vas s moznou pomoci nebo vysvětlení.

Dnes volal přítelkyni exekutor z Brna ze na ni bylo uvedeno "Anonymní udání" s adresou a podobne. (Nekomu očividně leží v zaludku) bohuzel exekutor nas upozornil po domluve (platba 10 tisic plus 2,5 mesicne) ze je mozne ze se obrati i ostatni exekutori.
Rad bych se zeptal jak presne to funguje, kdyz ma dohodu na splaceni jedne exekuce muze na ni dalsi exekutor? Hlavne neni realne aby mohla platit (ano bohuzel se priznala ze toho ma vice) vsechny najednou. Jelikoz mame 4 letou dcerku a pritelkyne je momentalne v 7 měsíci (ceka druhe) takze jeji prijem je nulovy.

Jak tuto situaci resit?
Mate zkusenosti ohledne moznosti splaceni po mensich castkach?

Proč ty exekuce má?
Já bych pouvažoval o skončení přátelství, aby ti exekutoři nezačali navštěvovat i tebe (pokud ty budeš bez exekucí, můžeš jí nějak pomáhat aby se to nevědělo a tu tvou pomoc taky neschlamstli exekutoři).
Bližší košile než kabát.

Co takhle zkusit nějakou sociálku, oddlužení...?

To neni uplne co jsem potreboval cist ale zase chapu princip proc to pisete.

Oddlužení podle informaci nemuze byt podano z duvodu ze jsou to mensi castky (60,30 a 10 tisic)

Socialka, zalezi co tim myslite? Prispevek na bydleni atd přítelkyně ma.