Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Exekuce

Chtěl bych se zeptat když mám podnájemníka v bytě kde má trvalý pobyt, a tento podnájemník má velké dluhy za neplacení popelnic, může někdo zabavit můj majetek v tomto bytě i když je můj a nemám od koupě tohoto majetku doklad?

Viz odpověď Karla....
Jinak aktuálně pokud nejste schopen dokázat, že vybavení je Vaše, tak nájemníkovi nic nebrání, aby Vám byt vykral a všechny věci prodal a případný soud prohrajete.... Protože kromě toho, že nedokážete, že bylo Vaše, ve skutečnosti nedokážete ani to, že v tom bytě vůbec bylo...