Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ochrana osobnosti, web

Dobrý den!
Mám web a na něm jsem chtěl umístit video (pořídila jej neteř mobilem) ze sportovního utkání.
Řekl mně, že mi to nemůže poskytnout. Že na videu jsou kromě jejího syna spolužáci. Někteří rodiče by si to prý nepřáli, aby video byl na veřejnosti, tedy mém webu.
Jak se na to dívá legislativa? Nemohu video zveřejnit?
Děkuji mockrát.

napr. škola alebo športový oddiel nieje povinný vyvesiť verejne tieto súhlasy od rodičov a zákonných zástupcov,ani ich ukazovať bežným návštevníkom webu,tieto súhlasy predkladá oprávneným orgánom na kontrolu,keď si to vyžaduje vzniknutá situácia.....