Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Licence obrázku - tvorba model - 3D tisk

Ahoj,
zajímá mě, jak je napadnutelná následující situace:

Mám 3D tiskárnu a chci prodávat vykrajovátka apod vyrobené na ní (zdravotní nezávadnost mám pořešenou). Modely vykrajovátek by vznikali tak, že si najdeme nějaký SVG čenobílý obrázek a ten přes software převedeme na stl model k tisku. Musím hledat free obrázky s nějakým konkrétním typem license nebo stačí free z fotobanky freepik apod?

Třeba na tom Freepiku se mi to zdá ohledně licence v pořádku.

License summary
Our license allows you to use the content

- For commercial and personal projects
- On digital or printed media
- For an unlimited number of times and without any time limits
- From anywhere in the world
- To make modifications and create derivative works