Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dědictví

Rodiče manželky přepsali vše na mladší dceru a jejího manžela. Každý dostal půlku domu. Manželce nedali nic.
Někde jsem četl, že má na něco právo, tak nevím na co. Tedy pokud je to pravda. S rodiči se navštěvuje, nevydědili ji a ve vězení, taky nebyla.
Jak to tedy je. Prosím o radu.
Děkuji

Tak za další 4 roky se budou ptát vnoučata? :-)
Možná si jen chtěli ověřit, jestli nekecáš - tvoje odpověď je ale stejná.

Jen by byla slušnost v tom původním dotazu odpovědět nebo napsat nějaký závěr, jak to dopadlo. Každý jen plácne otázku a pak už se tady neukáže...