Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kamery namířené na souusedy

Dobrý den,
měl bych dotaz. máme tu takového problémového spoluobčana. Každému dělá problémy. Je známý u PČR, na Mě.Úřadě, prostě všude.
Dal si do prostřed zahrady 4 kamery a každá je jiným směrem namířená na sousedy, na náves, atd..
Je toto v rozporu se zákonem?
Popř. koho vlastně kontaktovat? Už tam jednou volali Policii a ti řekli, že na něj nemůžou.
Děkuji

UOOU má ve FAQ na webu, že může zkontrolovat jen právnické osoby. Fyzické osoby se mohou jen žalovat u soudu.Takže je jasné, že člověk, který z fleku vymění real kameru za fake je nepostižitelný a musí se na něj jinak. A člověk dnes musí být hodně všímavý, aby registroval i ty velmi malé kamery z kategorie hidden. :-D Je to boj s větrnými mlýny.

Pokud je ten týpek "problémový" jen tím, že má kamery, tak takových "problémových" co nejvíc.

BTW: Nejsou nějaké neziskovky co by boj proti něčemu takovému měly jako svou funkci?
BTW2: IMHO současná technika je už natolik vyspělá že pokud tě bude chtít někdo sledovat, může to udělat tak, že ty se o tom ani nedozvíš.
BTW3: Nejsi náhodou problémový spíš ty, aby ti vadilo, že tě někdo chce natáčet při něčem co vadí jemu?
:beer: