Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace - výměna za nový produkt

Dobrý den, měl bych jednu otázku ohledně reklamace. Koupil jsem na Alze notebook, již po druhé reklamace se stejnými vadami. Teď při druhé reklamaci mi psali, že mi vymění produkt za nový. Byl jsem si tedy notebook vyzvednout na pobočce. Přijel jsem domů, notebook rozbalil a už podle krabice bylo vidět, že krabice už byla jednou otevřena. Při vyjmutí notebooku chyběly všechny ochranné fólie, včetně fólie na nabíječce. Nabíječka celá poškrábaná, oťukaná a špinavá od Bůh ví čeho. Notebook špinavý, odřený, od prachu.. zřejmě jasně použitý..
Ptám se, když mi měli dát nový produkt, mohli mi dát použitý? Já jim dával na reklamaci svůj, který byl, dovoluji si říct, nedotknutý, jako nový. Nabíječka v perfektním stavu ještě ve fólii, na notebooku ani škrábaneček. Tenhle notebook, co mi dali je špinavý, v klávesnici špína, drobky...
Navíc se stejnými vadami, co jsem tam notebook dával..

Děkuji za odpověď.

Pokud máš písemné vyjádření, že dostaneš nový notebook tak jim tu větu omlať o hlavu, výrobek má být v perfektním stavu. Možnost dostat rozbalenou krabici je přípustné, ale škrábance a nános bordelu do toho nepatří. Nafotit všechny vady, popis vad co nejpodrobnější, aby se z toho lehce nevyvlíkli.