Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Auto - platnost "malého techničáku"?

Dnes jsem kouknul na slovenský internet a vyskočilo na mě tohle:
https://www.topky.sk/cl/10/2828579/Vodici--pozor--Hrozi-vam-pokuta--Mnozstvo-Slovakov-netusi--ze-TENTO-doklad-od-auta-musia-vymenit
Mám auto, koupené jako nové v roce 2007, první majitel, nebyly na něm dělané žádné úpravy, malý techničák mám od té doby co jsem tehdy auto přihlásil na dopravním inspektorátu (nebo jak se ten ouřad teď jmenuje), RZ ty samé co jsem tehdy dostal, malý techničák je bez čipu (tedy nejsou na něm žádné kontaktní plošky). Do STK pravidelně jezdím - tedy dám auto do servisu, aby mi ho na TK připravili a skrz STK protáhli.
Na malém techničáku není vyznačeno že by měl nějakou omezenou platnost.

Je nebo chystá se v ČR nějaká povinná výměna malého techničáku jen z důvodu že by měl omezenou platnost? Nikdy jsem o tom neslyšel.
:-(

Od začátku letošního roku už se vydávají trochu jiné "malé" techničáky a ty "velké" už nejsou v papírové formě, ale pouze online. Ale není potřeba se o to nijak starat, k výměně dojde automaticky např. při převodu vozidla nebo podobném úkonu. Žádný termín na výměnu není.