Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem braneni ve vyjezdu

dobry den.pred nekolika lety,se do sousedniho domku nastehovali sousedi,ke kterym jezdi mnoho navstev nekolikrat dene,jejich navstevy mi parkuji ustavicne ve vjezdu do domu,takze mam casto nekolik hodine dene znemozneny vyjezd z domu,i kdyz jsem jim to nekolikrat rikal,aby mne neparkovali ve vjezdu,tak sousedka mi akorat na to vyhrozuje,ze mne zlikviduje,mam i zemedelskou farmu,takze nemohu kdy potrebuju jet na pole a nebo nemohu navazet krmeni pro zvirata,se starostou neni moc rec,ze stim nemuze nic delat,je to totiz jeji kamarad,ja mam tu snimi akorat porad vystupy,vecne me posilaji nekam a stejne niceho nedosahnu,uz pomalu prestavam vydet sanci to normalne vyresit.To nemluvim o tom,ze v mych zdech maji na svem dvore zasekanou pergolu,navisili na svem dvore teren bez odizolovani moch zdi,podel mich zdi vysazeli tuje a domich zdi si udelali vyklenky,do kterych si dali kvetiny,kdyz jsem se snazil namitat ze toto si nemohou dovolit,tak mne sousedka servala,ze mi do toho nic neni.

Zkousel jsi se obratit na mistni urad?
Existuji pravidla. Pokud je sousedi porusuji, urad je vyzve k naprave.

Pripadne muzes bojovat tak, ze umistis pred vjezd ceduli s napisem: jenom piča parkuje před cizím vjezdem
Pripadne muzes sousedum postavit pred jejich vjezd traktor. Kdyz budou rvat, tak rekni, ze ti nic jineho nezbyva, protoze pred tvym vjezdem parkuji jejich znami.

https://debaty.net/discussions/2852626-auto-blbe-parkuje-nechat-nebo-nenechat-odtahnout
Jestli tam máte fungující městskou policii, měli by to řešit oni.
Jednou jsem jim volal, aby slípce nasadili botičku. Když já jsem měl problém, tak ať ona taky.
Pokud tam někdo delší dobu stojí a mně to zase tak moc nevadí, dám mu za stěrač papír.
[98921-cedule-jpg]
Chytrému napověz.
Většinou stačí napovědět.