Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vibrátor obvinění

Dobrý den
Chtěl bych se zeptat jak se můžu bránit v situaci do které jsem se dostal.
Moje.pritelkyne bydlí v pronájmu v rodinném domě kde bydlí další dvě rodiny .Nedávno přislo oznámení na jednoho ze sousedů že na zahradě pěstuje marihuanu což se následnou prohlídkou sice nepotvrdilo ale já jsem v jejich očích oznamovatel o čemž jsou přesvědčeni a já bych chtěl poradit jaké mám možnosti v této situaci .Zda je možné mi nějak pomoct dokázat ne kdo to podal ale že já jsem to být nemohl .
Děkuji

loading...

Pokud bys to oznámení podával ty a chtěl jim způsobit problémy, tak bys věděl, že tam žádnou trávu nepěstují a nějaký pytel plný trávy bys tak předtím donesl.... Jinými slovy ty jako někdo s přístupem do domu má přece možnost solidně narafičit důkazy.